![](https://iporta.gr/wp-content/uploads/2020/06/sign-3422241_1280-807x538.jpg)
Μόνο στη Ρόδο: Αποστόλου Παύλου 50 (Ανάληψη)-Βενετοκλέων (Στάδιο ΔΙΑΓΟΡΑΣ)-Ρόδου-Λίνδου (ύψος ΙΚΑ)-Λεωφόρος Κρεμαστής – Πηγές Καλλιθέας (από Μάιο-Οκτώβριο) & catering Γάμοι-Βαπτίσεις, Συνέδρια, Εκδηλώσεις
PANE DI CAPO – AT RHODES – ΣΤΗ ΡΟΔΟ – ΤΗΛ: 22410-69007
Το κοινωνικό πείραμα είναι του 2015. Αξίζει όμως αυτές τις μέρες να θυμηθούμε ότι η ανθρωπιά είναι η δύναμή μας απέναντι στην καταπάτηση της ανθρώπινης αξιοπρέπειας.
Το κοινωνικό πείραμα είναι του 2015. Αξίζει όμως αυτές τις μέρες να θυμηθούμε ότι η ανθρωπιά είναι η δύναμή μας απέναντι στην καταπάτηση της ανθρώπινης αξιοπρέπειας.#ActionAidHellas
Gepostet von ActionAid Hellas am Sonntag, 1. März 2020