![](https://iporta.gr/wp-content/uploads/2019/04/Κελίσμο-δρόμου-για-led-807x356.jpg)
Ο Δήμος Ρόδου και η Τροχαία Ρόδου ενημερώνει:
Σας γνωρίζουμε ότι στα πλαίσια εκτέλεσης του έργου για την αντικατάσταση των φωτιστικών σωμάτων με νέα τύπου led, θα διακοπεί λόγω εργασιών η κυκλοφορία των οχημάτων στο τμήμα της οδού ¨ Κάτω Πέτρες¨ μόνο στο ρεύμα της εξόδου από την πόλη, το Σάββατο 20-04-2019 και από ώρα 08:30 έως 12:00. Η έξοδος των οχημάτων από την πόλη θα γίνεται δια μέσου των οδών Παπαλουκά, Β. Ηπείρου, Ησιόδου.
Ευχαριστούμe και ζητούμε την κατανόηση των οδηγών.