![](https://iporta.gr/wp-content/uploads/2018/06/34064701_1850194168607879_1383436355048046592_n-807x454.jpg)
Καλό μήνα, καλό καλοκαίρι με την 1η Γιορτή Ανακύκλωσης για μικρούς και μεγάλους στη Ρόδο . Οι διευθύνσεις Καθαριότητας και Περιβάλλοντος του Δήμου μας, η ΕΕΑΑ και η κοινοπραξία Στήριξις-ΕΝΑCT- WATT με την συνδρομή της Α’ βάθμιας εκπαίδευσης και 1.000 μαθητές από 10 σχολεία, έστειλαν το μήνυμα για την ορθολογική διαχείριση των απορριμμάτων σου νησί μας.
Ο κος Φώτης Χατζηδιάκος είναι Δήμαρχος Ρόδου και Δικηγόρος
* Το άρθρο απηχεί τις απόψεις του συντάκτη του.
The article expresses the views of the author
iPorta.gr