![](https://iporta.gr/wp-content/uploads/2021/09/242774917_10158390562987584_4511915154201003713_n-807x807.jpeg)
Πρόκειται για δύο βιβλία που φιλοδοξούν να υπενθυμίζουν και να φωτίσουν τους δρόμους της ομαλής κοινωνικής συμβίωσης. Τα “αυτονόητα” της Μαρίας Γεωργαλά και “Η μυστική ενότητα των αντιφάσεων” ο ανεπίκαιρος τρόπος να παρατηρούμε τον κόσμο, του Γιάννη Καραχισαρίδη.
Μεγάλο μέρος και των δύο βιβλίων από τις εκδόσεις Φίλντισι έχουν πρωτοδημοσιευθεί στην Πόρτα – iporta.gr ως πρωτόλεια κείμενα μέχρι την επιμελημένη και εμπλουτισμένη έκδοσή τους.
Σας περιμένουμε. Η είσοδος είναι ελεύθερη.