![](https://iporta.gr/wp-content/uploads/2018/07/lamb-2216160_960_720-807x537.jpg)
Να ο λόγος που λάτρεψα τις φακές, τα φασολάκια, τα ρεβίθια τα ορφανά γεμιστά, το τουρλού, τα μανιτάρια (μμμμ…) , αμ τον αρακά που τον πας …; Κι άλλα πολλά …πολλά!
Δεν θα με πείσετε ποτέ αγαπημένοι μου φίλοι ότι ο προορισμός αυτών των πλασμάτων είναι ….η γάστρα και η σούβλα. Απολαύστε τα λοιπόν στο video κι όχι στο πιάτο γιατί αυτά είναι γεννημένα θεατρινάκια!
Ο Κώστας Κατσουλάκης είναι σκηνοθέτης .